Recenzie

Lush novinky ku dňu matiek

Ahojte! Tento mesiac som dostala možnosť otestovať produkty z Lush k príležitosti dňa matiek. Ehm, aby som Vám to pripomenula, tento rok to vychádza na 10.05., takže nezabudnime. 😉 Už druhý rok po sebe slávim deň matiek i ja, vďaka mojej Taminke. A teda keď už patrím medzi tie matky, tak mi nedá nenapísať pár slov k tejto téme. Byť matkou znamená pre mňa veľa, i keď to nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, som za túto možnosť každý deň vďačná. Veľmi mi záleží na prostredí, v ktorom vyrastá, a vzhľadom k tomu, že mám i prácu na plný úväzok a tento môj miniblogerský svet k tomu, občas je toho na človeka príliš. Mojím najväčším relaxom je oddych v napustenej vani ako nakladaná uhorka. K dotvoreniu tej správnej atmosféry už roky neodmysliteľne patria i kúpeľové farebné a voňavé vychytávky z Lush 🙂

Lush novinky ku dňu matiek 2020

Bomba do kúpeľa Blazin´Bad Zula

Milujem bomby do kúpeľa – ak to o mne neviete, tak už to viete. Osobne ich mám rada nielen pre ich farebný efekt a častokrát nádhernú vôňu, ale sčasti mi pomáhajú vydržať vo vode čo najdlhšie. Zmäkčia vodu na toľko, že ma po pár minútach nezačne svrbieť chrbát a nemám po ňom veľké červené fľaky. Som alergická na nikel a niektoré kovy, ktoré sa do vody dostanú z trubiek.

Lush bomba do kúpeľa Blazin´Bad Zula

Táto bomba Lush Blazin´Bad Zula do kúpeľa bola neskutočná. Jej extrémne nádherná korenistá vôňa povzbudila nielen moju pokožku, ale i moju myseľ. Vyváženú vôňu dotvárala silica zo škorice, z čierneho korenia a brazílskych pomarančov a k tomu klinčekový olej naozaj ohúrili moje čuchové zmysly 🙂 Myslela som si, že táto kombinácia bude také ródeo, ale skvele sa navzájom doplňujú. K tomu efekt galaktickej oblohy, po ktorom ostala voda tmavo modrá s trblietavými zlatými odleskami! No ani sa mi z nej nechcelo odísť 😀 Veď posúďte samy.

Lush efekt vo vani s bombou Blazin´Bad Zula
Blazin´Bad Zula po rozpustení vo vani

Šampuk (tuhý šampón) Posh

Tuhý šampón (alebo šampuk) nie je pre mňa žiadnou novinkou. Testovala som z Lush viacero tuhých šampónom a všetky mi v rámci možností vyhovovali. Dokonca mám doma i kondicionér American Cream, ktorý som tiež uprednostnila v tuhej verzii. 🙂 Šampuk Posh je bez sulfátov (veľké plus, naozaj) a je výnimočný tým, že sa skladá aj zo šampónu aj z kondicionéru – akože dokopy 🙂

Lush šampuk Posh

Pre mňa osobne bol šampón veľmi príjemný, avšak pozor by som si možno dávala pri svetlovláskach. Čierna časť obsahuje drevené uhlie a farbí, čo nie je príliš praktické ale v šampóne účinne podporuje rast nových vlasov a výborne čistí vlasovú pokožku. Moje mastné vlasy pekne odmastil a prevoňal na dlhú dlhú dobu jasmínom, ružami a santalom, a môj muž mi túto vôňu sám od seba pochválil (zahlásil “Nejak podozrivo dobre ti voňajú vlasy, zas máš nový šampón?” 😀 ). Osobne som však musela i tak použiť kondicionér, keďže nie som schopná niekedy ani po ňom rozčesať to moje háro.

Telový peeling Mamma Mia

Telový peeling je moja zááávislosť. Keďže neznesiem po kúpaní skoro nič na pokožke, dodávam jej už počas kúpania potrebnú výživu pomocou peelingov. V tom sa vlastne peelingy odlišujú od sprchových gélov, ktorými si vlastne len povrchovo umyjete pokožku. Peeling zväčša obsahuje čiastočky soli alebo cukru, odstraňuje odumreté bunky, šupinky a všetky nečistoty. Okrem toho ešte pokožku vďaka obsahu vzácnych olejov a masiel vyživý na dlhé hodiny a výsledkom býva rozžiarená a čistá pokožka.

Telový peeling Mamma Mia

Tuhé peelingy mám oveľa radšej ako peelingy v dóze. Dôvod je jednoduchý – praktickosť. Nič nemusím naberať prstami, nemám zakvickanú celú vaňu a aj dózu a naozaj ho aplikujem len na telo. Tuhý peeling Mamma Mia je s nádhernou vôňou vanilky, ktorú ja doslova milujem, a vyvažuje ju čerstvá grapefruitová šťava, bergamotová silica a silica z ružového dreva. Pokožku zvláčni, zhydratuje a vyživý kombo kakaové/bambucké maslo a himalájska soľ odstráni všetky nečistoty. Peeling obsahuje aj pyré z grapefruitu pre rozjasnenie pokožky a ružový íl, ktorý účinne odstraňuje mastnotu 🙂 Ja len tak tuším, že budem po spotrebovaní potrebovať ďalší a ďalší.

Celkový dojem z testovania

Jedným slovom – úžasný. Užila som si všetky produkty dokonca naraz a bol to raj pre telo i dušu. Ak by si aj Ty chcela vyskúšať produkty z Lush, jednoducho si ich vieš objednať aj na Slovensko. Navyše, maminku ku dňu matiek môžeš obdarovať aj zvýhodneným setom. Ak si nikdy nič z Lush neskúšala, naozaj odporúčam – je to jednoducho niečo iné, inovatívne, veselé, farebné a skvele voňaujúce. Ale pozor na závislosť – Lush je moja srdcovka už niekoľko rokov, a vždy ňou bude.

Majte krásny a najmä farebný voňavý deň!

Vaša Katy

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *